IXTA80N10T-TRL
MFR.Part #
IXTA80N10T-TRL
JLCPCB Part #
C3281586
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 14mΩ@10V 230W 3.04nF 5V 60nC@10V 80A TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS