IXTA44P15T-TRL
MFR.Part #
IXTA44P15T-TRL
JLCPCB Part #
C3291174
Package
TO-263AA
Description
1 P-Channel 13.4nF 150V 175nC@10V 44A 4V 65mΩ@10V P-Channel TO-263AA MOSFETs ROHS