VUO62-18NO7
MFR.Part #
VUO62-18NO7
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.8V@150A 1.8kV 300uA@1800V 63A 820A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS