IXTA42N15T-TRL
MFR.Part #
IXTA42N15T-TRL
JLCPCB Part #
C3281594
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.88nF 150V 200W 21nC@10V 4.5V 42A 45mΩ@10V TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS