IXTA10P15T-TRL
MFR.Part #
IXTA10P15T-TRL
JLCPCB Part #
C3291116
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 10A 150V 2.21nF 350mΩ@10V 36nC@10V 4.5V 83W TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS