IXTA42N25P-TRL
MFR.Part #
IXTA42N25P-TRL
JLCPCB Part #
C3281589
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.3nF@25V 250V 300W 42A 5.5V 70nC@10V 84mΩ@10V TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS