IXTA2N100P-TRL
MFR.Part #
IXTA2N100P-TRL
JLCPCB Part #
C3291113
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1kV 24.3nC@10V 2A 4.5V 655pF 7.5Ω@10V 86W TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS