DPG20C200PB
MFR.Part #
DPG20C200PB
JLCPCB Part #
C440799
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.45V@20A 10A 140A 1uA@200V 200V 35ns 65W TO-220 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS