VW2X60-16IO1
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
VW2X60-16IO1
Description
-40℃~+125℃ 1.5V 1.6kV 100mA 200mA 4 SCR 43A - Thyristors (SCR)/Modules ROHS