IXA12IF1200PB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXA12IF1200PB
JLCPCB Part #
C3193411
Package
TO-220-3
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.1mJ 1.1mJ 1.2kV 20A 27nC 350ns 85W PT (Punch-Through) TO-220-3 IGBT Transistors / Modules ROHS