IXTA05N100-TRL
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXTA05N100-TRL
JLCPCB Part #
C3281593
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 17Ω@10V 1kV 260pF 4.5V 40W 7.8nC@10V 750mA TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS