IXFH150N25X3
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXFH150N25X3
JLCPCB Part #
C3290694
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.8pF 10.4nF 150A 154nC@10V 250V 4.5V 735W 9mΩ@10V N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS