DHG10IM1800UZ-TUB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DHG10IM1800UZ-TUB
JLCPCB Part #
C17470349
Package
TO-252AA
Description
-55℃~+175℃ 1.8kV 10A 2.27V@10A 260ns 50uA@1800V TO-252AA Switching Diodes ROHS