IXFH170N25X3
MFR.Part #
IXFH170N25X3
JLCPCB Part #
C3281017
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6pF 13.5nF 170A 190nC@10V 2.3nF 250V 4.5V 7.4mΩ@10V 890W N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS