DSEP12-12AZ-TUB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DSEP12-12AZ-TUB
JLCPCB Part #
C17496010
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 100uA@1200V 12A 2.62V@15A 40ns TO-263 Switching Diodes ROHS