DSEI12-12AZ-TUB
MFR.Part #
DSEI12-12AZ-TUB
JLCPCB Part #
C17294972
Package
TO-263
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.2kV 11A 150ns 2.6V@12A 250uA@1200V 75A 78W TO-263 Switching Diodes ROHS