DNA90YA2200NA
MFR.Part #
DNA90YA2200NA
JLCPCB Part #
C4468204
Package
SOT-227B
Description
1.7V@90A 100uA@2200V 2 Pair Common Anode 2.2kV 90A SOT-227B Diodes - General Purpose ROHS