275-101N30A-00
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
275-101N30A-00
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 2.5V 30A 550W 94nC@15V - MOSFETs ROHS