IXTH120N20X4
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXTH120N20X4
JLCPCB Part #
C7545007
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 1.8pF 108nC@10V 120A 2.5V@250uA 200V 417W 6.1nF 9.5mΩ@10V 965pF N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS