DMA10I1600PA
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DMA10I1600PA
JLCPCB Part #
C17265819
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.26V@10A 1.6kV 10A 10uA@1600V 130A TO-220AC Diodes - General Purpose ROHS