JER2512F3R400
MFR.Part #
JER2512F3R400
JLCPCB Part #
C49164929
Description
3W 400mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS