WSTM2512QLR030FYR
MFR.Part #
WSTM2512QLR030FYR
JLCPCB Part #
C20350426
Description
2W 30mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS