V48MLA1210NHAUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V48MLA1210NHAUTO
JLCPCB Part #
C2659439
Package
1210
Description
1.2J 105V 250A 400pF@1MHz 40V 48V 60.5V 1210 Varistors ROHS