V48MLA1210LNHAUTO
MFR.Part #
V48MLA1210LNHAUTO
JLCPCB Part #
C2657433
Package
1210
Description
105V 220A 320pF@1MHz 40V 48V 60.5V 900mJ 1210 Varistors ROHS