WPB2512QLR033FYR
MFR.Part #
WPB2512QLR033FYR
JLCPCB Part #
C20350228
Description
2W 33mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS