V18MLA1210NHAUTO
MFR.Part #
V18MLA1210NHAUTO
JLCPCB Part #
C2657649
Package
1210
Description
14V 18V 2.5J 2.5nF@1MHz 25V 44V 500A 1210 Varistors ROHS