V30MLA1210LNHAUTO
MFR.Part #
V30MLA1210LNHAUTO
JLCPCB Part #
C2657635
Package
1210
Description
220A 25V 30V 39V 68V 690pF@1MHz 900mJ 1210 Varistors ROHS