SVMH3225KA171PT601
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SVMH3225KA171PT601
JLCPCB Part #
C6241486
Package
1210
Description
175V 225V 270V 2J 600A 1210 Varistors ROHS