V321HC40
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V321HC40
JLCPCB Part #
C1529470
Package
Plugin
Description
3.8nF@1MHz 320V 40kA 420V 460J 510V 825V 插件 Varistors ROHS