S4006DS3RP
MFR.Part #
S4006DS3RP
JLCPCB Part #
C17644194
Package
TO-252
Description
-40℃~+110℃ 1.6V 400V 500uA 6A 800mV 8mA TO-252 Thyristors (SCR)/Modules ROHS