SMDJ6.5CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ6.5CA-HRA
JLCPCB Part #
C1977767
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 11.2V 267.9A 3kW@10/1000us 5uA 6.5V 7.22V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS