VA100014A300DL
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
VA100014A300DL
JLCPCB Part #
C2655818
Package
Plugin
Description
100mJ 10V 14V 18.5V 325pF@1kHz 32V 40A 插件 Varistors ROHS