TRF250-120U
MFR.Part #
TRF250-120U
JLCPCB Part #
C1562100
Description
-40℃~+85℃ 120mA 16Ω 1s 240mA 240mA 60V 6Ω 800mW 插件 Resettable Fuses ROHS