TMOV20RP250EL2T7
MFR.Part #
TMOV20RP250EL2T7
JLCPCB Part #
C2657734
Package
Plugin
Description
10kA 170J 1nF@1MHz 250V 320V 390V 650V 插件 Varistors ROHS