ERZ-E05B201CS
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERZ-E05B201CS
JLCPCB Part #
C1530952
Package
Plugin
Description
1.2kA 130V 13J 170V 200V 200pF@1kHz 250mW 340V 插件 Varistors ROHS