TMOV20RP230EL2T7
MFR.Part #
TMOV20RP230EL2T7
JLCPCB Part #
C2657730
Package
Plugin
Description
1.1nF@1MHz 10kA 160J 230V 300V 360V 595V 插件 Varistors ROHS