SZP6SMB30AT3G
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SZP6SMB30AT3G
JLCPCB Part #
C1975940
Package
SMB
Description
14.4A 25.6V 30V 41.4V 5uA 600W 635pF TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS