5KP22A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP22A-HRA
JLCPCB Part #
C3709351
Description
-55℃~+175℃ 143.7A 22V 24V 2uA 35.5V 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS