TPSMA6L28A
MFR.Part #
TPSMA6L28A
JLCPCB Part #
C434730
Description
-65℃~+150℃ 13.3A 1uA 28V 31.1V 45.4V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-221AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS