20KPA256CA-B
MFR.Part #
20KPA256CA-B
JLCPCB Part #
C1667932
Description
-55℃~+175℃ 20kW@10/1000us 256V 2uA 314.6V 412V 49A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS