SZ3KASMC6.5AT3G
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SZ3KASMC6.5AT3G
JLCPCB Part #
C20349960
Package
SMC
Description
-65℃~+175℃ 11.2V 267.9A@10/1000us 3kW@10/1000us 6.5V 7.98V 80uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS