0451.500MRSN
MFR.Part #
0451.500MRSN
JLCPCB Part #
C3161062
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 500mA 50A SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS