1.5SMC51CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC51CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C5467012
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 21.4A@10/1000us 43.6V 51V 5uA 70.1V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS