SMCJ28CA-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ28CA-HRAT7
JLCPCB Part #
C3706955
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28V 31.1V 33.1A 45.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS