0219.250MXAEP
MFR.Part #
0219.250MXAEP
JLCPCB Part #
C3156728
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 150A 250V 250mA Glass Tube Fuse 插件,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS