SMCJ58A-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ58A-HRAT7
JLCPCB Part #
C1983031
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 16.1A 58V 64.4V 93.6V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS