TPSMD30CA
MFR.Part #
TPSMD30CA
JLCPCB Part #
C1977400
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
2uA 30V 33.3V 3kW@10/1000us 48.4V 62A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS