0315.125MXP
MFR.Part #
0315.125MXP
JLCPCB Part #
C3162140
Package
Plugin,D7xL32.4mm
Description
-55℃~+125℃ 125mA 250V 35A Glass Tube Fuse Plugin,D7xL32.4mm Disposable fuses ROHS