SMCJ85A-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ85A-HRAT7
JLCPCB Part #
C1979584
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 11A 137V 1uA 85V 94.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS