SMA6L200A
MFR.Part #
SMA6L200A
JLCPCB Part #
C1976693
Description
-65℃~+150℃ 1.25A 1uA 200V 224V 324V 400W@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-221AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS